wtorek, 3 lutego 2015

02/2015


Dzień Dobry! Już Luty! Koniec planowania i obmyślania taktyki na kolejne miesiące. Noworoczne pomysły czas wcielić w życie i konsekwentnie realizować podjęte wyzwania…

... od czego zacząć? Najbliższe tygodnie zapowiadają się naprawdę interesująco!

Wzorniczych nowości można szukać na odbywających się w całej Europie targach, za nami już te organizowane w Kolonii (IMM Cologne) i Paryżu (Maisonet Objet), ale to dopiero początek. W tym miesiącu warto zajrzeć do Frankfurtu (Ambiente) i Poznania (ArenaDesign) oraz odwiedzić stolicę Szwecji, gdzie trwa Stockholm Design Week.

Spragnionym nowości ze świata mody przypominam, że w połowie lutego rozpoczynają się pokazy organizowane w największych modowych stolicach. Zbliża się czas FashionWeek(ów). Szykuje się duża dawka inspiracji!


PS

Zapraszam do odwiedzania bloga i śledzenia cyklu #WHAT'S UP! (gdzie co tydzień piszę o interesujący wydarzeniach i premierach z Polski i świata), a jeśli podobają się wam prezentowane tu treści zachęcam do głosowania. Minimallisme bierze udział w konkursie blog roku 2014 w kategorii: Twórczość i Pasje!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz